ЛЕКЦІЯ З ЮРИСТОМ-ПРАКТИКОМ09 Жовтня 2023р.

Кафедра теоретичної юриспруденції продовжує запроваджувати новітні форми та методи навчальних занять. Зокрема, 2 жовтня 2023 р. в межах навчальної дисципліни «Юридична деонтологія (вступ до спеціальності)» проведено лекцію з юристом-практиком для здобувачів освітньо-професійної програми «Правознавство» на тему «Професійна діяльність прокурора».

Лекція організована доктором юридичних наук, професором Людмилою КОЖУРОЮ, на яку запрошено юриста-практика Нікіту ЗІНОВ’ЄВА, який має практичний досвід роботи понад 11 років в органах прокуратури України, у тому числі в Офісі Генерального прокурора.

Серед питань лекції були обговорені:
- роль та значення прокуратури в механізмі держави;
- система органів прокуратури та принципи її побудови;
- нормативно-правове регулювання діяльності органів прокуратури в Україні;
- зміст роботи та правовий статус прокурора.

Крім того, запрошений гість поділився практичним досвідом роботи в органах прокуратури та розповів цікаві кейси. Здобувачі також мали можливість взяти участь в дискусії щодо професійної діяльності прокурора.