Юридичний інститут

Наукова робота

    Щорічно науково-педагогічний склад кафедри приймає участь у міжнародних та всеукраїнських наукових конференціях, круглих столах, семінарах. В 2019 році колектив кафедри прийняв участь у підготовці матеріалів до монографії за загально-інститутською темою "Угода про асоціацію України з ЄС як основа розвитку її національного законодавства" (Розділ IV підрозділ 2 «Правове регулювання фінансових відносин у контексті інтеграції України до внутрішнього ринку ЄС»).

     Під науковим керівництвом науково-педагогічних працівників кафедри адміністративного та фінансового права студенти та аспіранти кафедри приймають участь у наукових заходах Університету (щорічна студентська наукова конференція) та інших навчальних закладів (Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право»).      

   При кафедрі адміністративного та фінансового права тривалий час успішно функціонує науковий гурток "Актуальні питання фінансового права" під науковим керівництвом старшого викладача Богдан Б. В. та доцента Фукс Н. А. Результатом функціонування наукового гуртка «Актуальні питання фінансового права» є участь студентів-учасників наукового гуртка  у наукових заходах, які відбуваються в межах Юридичного інституту ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана», так і поза його межами.

     Також кафедрою щорічно організовуються наукові заходи, приурочені до Всеукраїнського "Тижня права", у яких приймають участь студенти Юридичного інституту та всі бажаючі.

Звіт про наукову діяльність кафедри за 2021 р.

 

Остання редакція: 05.12.21