Юридичний інститут

Міжнародні зв'язки інституту

У контексті розширення напрямів діяльності юридичної клініки, 8.09.2015 р. проведено зустріч студентів та професорсько-викладацького складу юридичного факультету КНЕУ з одним із корифеїв практичного права – директором юридичної клініки Джорджтаунського університету (м. Вашингтон, США). м Річардом Роу; 

Ведуться переговори про участь професора цього ж університету Дана Ернста в редколегії Збірника наукових праць факультету, до якої вже входить професор права з Лондона Білл Боурінг. Встановлено зв’язки з департаментом європейських і міжнародних студій Королівського коледжу Лондона (професором Алексом Кларксоном); налагоджено співпрацю з університетом м. Лондон (школа права, Бірбек коледж, професор Адам Гері), зокрема ведуться переговори щодо викладання для студентів юридичного факультету основ загального англійського права; встановлено зв’язки з університетом м. Едінбург (професор Сімона Ламонт Блек) щодо співпраці в галузі міжнародного бізнес права.

В 2016 р. Університет налагодив контакти з університетом New Vision (Тбілісі, Грузія). Професор Літа Сурмава прочитала курс лекцій "EU Internal market Law" для студентів-магістрів юридичного факультету.

Остання редакція: 27.06.17