• 28 Квітня 2022

ВІТАЄМО СВІТЛАНУ ЮРІЇВНУ ЗАДЕРЕЙКО!

Колектив Юридичного інституту щиро вітає кандидата юридичних наук, доцента кафедри конституційного та кримінального права, заступника директора Юридичного інституту Світлану Юріївну Задерейко з присвоєнням вченого звання доцента.
  • 10 Квітня 2022

ВІТАЄМО ЛЮДМИЛУ ОЛЕКСАНДРІВНУ КОЖУРУ!

Колектив Юридичного інституту щиро вітає доктора юридичних наук, професора кафедри теорії та історії права, заступника директора Юридичного інституту Людмилу Олександрівну Кожуру з присвоєнням вченого звання професора.
  • 14 Лютого 2022
  • 04 Січня 2022
  • 21 Грудня 2021

Вітаємо Віру Іванівну Риндюк!

Вітаємо професора кафедри теорії та історії права кандидата юридичних наук, доцента РИНДЮК ВІРУ ІВАНІВНУ із захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук «УПОРЯДКУВАННЯ ЗАКОНОДАВСТВА УКРАЇНИ (ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНИЙ ТА ТЕХНІКО-ЮРИДИЧНИЙ АСПЕКТИ» за спеціальністю 12.00.01 – теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень.
  • 20 Грудня 2021
  • 13 Грудня 2021

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ В ЮРИДИЧНОМУ ІНСТИТУТІ

З нагоди святкування Міжнародного дня прав людини кафедрою теорії та історії права проведені ряд наукових заходів
  • 06 Грудня 2021

ВІТАЄМО КОЛЕГ З КАФЕДРИ ТЕОРІЇ ТА ІСТОРІЇ ПРАВА З ПРИСУДЖЕННЯМ НАУКОВИХ СТУПЕНІВ!

Надзвичайно приємна подія відбулася на кафедрі теорії та історії права. Відразу двом колегам присуджено наукові ступені наказом Міністерства освіти і науки України від 30 листопада 2021 №1290
  • 11 Жовтня 2021

Київський часопис права

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 27.09.2021 р. № 1017 до переліку наукових фахових видань України категорії «Б» включено періодичне видання ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» зі спеціальності 081 «Право» - Київський часопис права.
  • 04 Жовтня 2021

КРУГЛИЙ СТІЛ "УРОКИ НАЦИСТСЬКОГО ГОЛОКОСТУ ДЛЯ СУЧАСНОСТІ"

1 жовтня 2021 р. відбувся круглий стіл до 80-ої річниці трагедії у Бабиному яру «Уроки нацистського Голокосту для сучасності», організований кафедрою політичних технологій (модератор - завідувач кафедри, доктор політичних наук Віра Анатоліївна Гапоненко).
перша :: 1 2 3 :: Остання