Міжнародна співпраця

Кафедра політичних технологій активно долучається до співпраці із зарубіжними закладами освіти, науковимивиданнями,  зокрема у Польщі, Канаді, країнах Балтії, Латинської Америки тощо, у формі участі у міжнародних проєктах, наукових заходах, стажуваннях. Завдяки активним академічним обмінам оновлюється зміст навчальних дисциплін кафедри, удосконалюються методи управління.

Зарубіжні публікації

Участь у міжнародних наукових заходах

Участь у міжнародних проєктах

Міжнародні партнери

Деталі про можливості міжнародної співпраці та академічної мобільності для викладачів та здобувачів можна переглянути на відповідній сторінці університету за посиланням.

Наші партнери:

• Громадська Рада при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації)
  • Київський національний університет імені Тараса Шевченка
  • Громадська організація "Істок"
  • Національний університет «Києво-Могилянська академія»
  • Національний  педагогічний університетт ім. М.П. Драгоманова
  • Інститут держави і права імені В.М. Корецького НАН України
  • Інститут політичних і етнонаціональних досліджень імені І.Ф. Кураса НАН України
  • Університет Григорія Сковороди в Переяславі
  • Національний університет «Одеська юридична академія»
  • Національна бібліотека України ім. В І. Вернадського
  • Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника