Юридичний інститут

Партнери

       Кафедра публічного та міжнародного права плідно співпрацює з установами різної форми власності.

      Зокрема, для організації та забезпечення баз практики керівництвом кафедри було створено передумови для здобувачів вищої освіти, а саме укладено договори про можливість долучитись до проходження практики на базі адвокатського та рієлтерського об'єднання України ТОВ "АРОУ", Міністерства юстиції.

       Науково-педагогічні працівники кафедри систематично беруть участь в опонуванні дисертаційних досліджень на здобуття наукових ступенів у спеціалізованих вчених радах, надають відгуки на автореферати та рецензії на інші наукові роботи. Професори кафедри є членами спеціалізованих вчених рад Запорізького національного університету (проф. Кузьменко О.В.) та Національного університету біоресурсів і природокористування України (проф. Дмитренко Е.С.).

       Крім того, науково-педагогічні працівники кафедри публічного та міжнародного права є членами таких громадських організацій, як Асоціація фінансового права України, Ліга професорів права, Союз юристів України, Асоціація Українських Правників, Українська платформа гендерної освіти, Асоціація випускників Юридичного факультету КНЕУ.

       За ініціативи професора Кузьменко О.В. та доцента Нечипоренка О.Ю. наразі налагоджено співпрацю з журналом "Modern Management Review" (Республіка Польща), який публікує наукові статті та матеріали на теми, що належать до сфери соціальних наук, менеджменту, економіки, фінансів та науки про безпеку.

 

Остання редакція: 05.05.23