Круглий стіл на тему "Політичні перспективи 2020 року"19 Грудня 2019р.

19 грудня 2019 року відбувся, організований кафедрою політичних технологій, Круглий стіл на тему "Політичні перспективи 2020 року". Участь в заході взяли як викладачі кафедри і студенти КНЕУ ім. Вадима Гетьмана так і запрошені гості, громадські діячі та журналісти. Під час засідання Круглого столу учасники обмінялися своїм баченням поточної політичної ситуації в України і перспективами на майбутнє, також звернули увагу на актуальну міжнародну економічну співпрацю та можливості для її поглиблення і розширення. Іншим блоком питань став поточний стан справ та очікування в царині гуманітарної політики.

Проведення таких заходів, залучення студентської молоді до участі в їх роботі це запорука виховання у підростаючого покоління активної життєвої позиції, фахових навичок в сфері прикладної політики, критичного мислення, вміння орієнтуватися на актуальному політичному ландшафті  та відповідально ставитись до права обирати.