Новини кафедри

• 07 Грудня 2021
  • 06 Грудня 2021

Участь у презентації книги

06.12.2021 викладачі кафедри політичних технологій разом зі студентами КНЕУ взяли участь у презентації книги "Прогресивне лідерство", що пройшла на базі громадської організації СД Платформа.
  • 26 Листопада 2021

Круглий стіл з нагоди 115-річчя Університету

26 листопада з ініціативи Кафедри політичних технологій ( завідуюча кафедри Гапоненко В. А. ) та Музею історії КНЕУ ( директор Сацький П. В. ) відбувся Круглий стіл присвячений 115-річчю КНЕУ імені В. Гетьмана. На заході прозвучали змістовні фахові доповіді з історії Університету. Зокрема, Ніколаєва Т. М. виступила з доповіддю "Роль меценатства в становленні комерційної освіти". Студентом Юридичного інституту Юрієм Сопінським було представлено доповідь та презентацію на тему "Нерухомість Київського Комерційного інституту 1908-1913 рр.". Вікторія Басалик виступила з доповіддю на тему "Юридичне відділення і його професори в Київському Комерційному інституті". Повсякдення студенства у бурхливі роки перших десятиріч ХХ століття у своєму дослідженні "Життя студентів Київського Комерційного інституту" висвітлила студентка Юридичного інституту Анна Данильчук. Кожна доповідь викликала у присутніх жваве обговорення та дискусії. Висловлюємо щиру вдячність всім учасникам Круглого столу.
  • 08 Листопада 2021

Засідання наукового гуртка

Сьогодні відбулось засідання наукового гуртка "Суспільно-політичні революції в Україні ", приуроченого до святкування Дня Гідності та Свободи. Прозвучали цікаві й змістовні доповіді щодо причин і наслідків доленосних подій в історії незалежної України, формування громадянського суспільства, декомунізації та вшанування пам'яті загиблих героїв від студентів Юридичного інституту та факультету маркетингу із використанням презентаційних, відео та аудіо матеріалів (https://ukrfilmy.com/550-zima-u-vogni-2015.html, https://www.youtube.com/watch?v=6LjgfLuZLLQ.... Дякуємо всім учасникам!
  • 07 Жовтня 2021

80-ті роковини трагедії Бабиного Яру

1 жовтня 2021 року на Кафедрі політичних технологій, навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» відбувся Круглий стіл приурочений до 80-ї річниці трагедії у Бабиному Яру «Уроки нацистського Голокосту для сучасності». Учасники були запрошені до участі та доповідей за трьома основними секціями (панелями): панель 1. Історичні віхи Голокосту: Україна і світ; панель 2. Ідеологічні засади Голокосту та сучасна політика толерантності; панель 3. Сучасні суспільні, політичні, ідейно-філософські наслідки Голокосту. Протягом роботи Круглого столу були представленні численні фахові дослідження з історії Голокосту в цілому та його окремих малодосліджених аспектів. Учасники наукового заходу підкреслили не тільки важливість ретроспективних досліджень Голокосту, а й наголосили на потребі актуалізації і поширенні правдивої інформації про трагедію та закликали не забувати історичні уроки минулого.
  • 08 Квітня 2021
  • 11 Березня 2021

Знайомство студентів-політологів з історією КНЕУ!

11 березня 2021 року студенти-політологи 1 курсу разом з куратором групи доцентом, к. політ. н. Науменко О. М. відвідали Музей КНЕУ ім. В. Гетьмана. Під час заходу студенти-першокурсники ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» ознайомилися з віхами історії університету. Прослухали досить цікаву лекцію про історію заснування та розвитку університету, про учбовий процес впродовж його понад столітнього існування. Дізналися про сучасний стан розвитку структурних підрозділів та їх зміни. Студенти переглянули повну експозицію музею, яка містить досить багато цікавих і незвичайних історичних фактів. Екскурсія викликала глибокий інтерес та захоплення, й усвідомлене почуття пишатися тим, що є студентами провідного економічного вузу України.
  • 22 Жовтня 2019

Осіння казка «Рататуй» Юридичного інституту

У стінах ЦКМу 22.10.2019 р. відбувся фестиваль Осіння казка «Рататуй» Юридичного інституту. Викладачі кафедри ст. викл., к. політ. н. Науменко О. М., доцент, к. політ. н. Лисенко Ю. В. та студенти І-го курсу ЮЛ-101 спеціальності «Політологія» підтримали колег-студентів юристів на цьому фестивалі. Творчий захід вразив своїми декораціями, кмітливістю та гостротою розуму студентів, захоплюючим сюжетом та артистичністю.         Кафедра політичних технологій бажає студентам натхнення, постійного розвитку та нових досягнень!
  • 03 Жовтня 2019
перша :: 1 2 3 :: Остання