Новини кафедри

• 26 Листопада 2021

Круглий стіл з нагоди 115 річниці ДВНЗ

26 листопада з ініціативи Кафедри політичних технологій ( завідуюча кафедри Гапоненко В. А. ) та Музею історії КНЕУ ( директор Сацький П. В. ) відбувся Круглий стіл присвячений 115-річчю КНЕУ імені В. Гетьмана. На заході прозвучали змістовні фахові доповіді з історії Університету. Зокрема, Ніколаєва Т. М. виступила з доповіддю "Роль меценатства в становленні комерційної освіти". Студентом Юридичного інституту Юрієм Сопінським було представлено доповідь та презентацію на тему "Нерухомість Київського Комерційного інституту 1908-1913 рр.". Вікторія Басалик виступила з доповіддю на тему "Юридичне відділення і його професори в Київському Комерційному інституті". Повсякдення студенства у бурхливі роки перших десятиріч ХХ століття у своєму дослідженні "Життя студентів Київського Комерційного інституту" висвітлила студентка Юридичного інституту Анна Данильчук. Кожна доповідь викликала у присутніх жваве обговорення та дискусії. Висловлюємо щиру вдячність всім учасникам Круглого столу.
  • 08 Листопада 2021

Засідання наукового гуртка

Сьогодні відбулось засідання наукового гуртка "Суспільно-політичні революції в Україні ", приуроченого до святкування Дня Гідності та Свободи. Прозвучали цікаві й змістовні доповіді щодо причин і наслідків доленосних подій в історії незалежної України, формування громадянського суспільства, декомунізації та вшанування пам'яті загиблих героїв від студентів Юридичного інституту та факультету маркетингу із використанням презентаційних, відео та аудіо матеріалів (https://ukrfilmy.com/550-zima-u-vogni-2015.html, https://www.youtube.com/watch?v=6LjgfLuZLLQ.... Дякуємо всім учасникам!
  • 07 Жовтня 2021

80-ті роковини трагедії Бабиного Яру

1 жовтня 2021 року на Кафедрі політичних технологій, навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» відбувся Круглий стіл приурочений до 80-ї річниці трагедії у Бабиному Яру «Уроки нацистського Голокосту для сучасності». Учасники були запрошені до участі та доповідей за трьома основними секціями (панелями): панель 1. Історичні віхи Голокосту: Україна і світ; панель 2. Ідеологічні засади Голокосту та сучасна політика толерантності; панель 3. Сучасні суспільні, політичні, ідейно-філософські наслідки Голокосту. Протягом роботи Круглого столу були представленні численні фахові дослідження з історії Голокосту в цілому та його окремих малодосліджених аспектів. Учасники наукового заходу підкреслили не тільки важливість ретроспективних досліджень Голокосту, а й наголосили на потребі актуалізації і поширенні правдивої інформації про трагедію та закликали не забувати історичні уроки минулого.
  • 01 Грудня 2018
  • 26 Листопада 2018
  • 04 Листопада 2018

Засідання наукового гуртка

2 листопада 2018 року в приміщенні Юридичного інституту КНЕУ імені Вадима Гетьмана відбулось засідання наукового гуртка на тему "Виборча система в Україні" за участю студентів першого і другого курсу Юридичного інституту.
  • 08 Жовтня 2018
  • 28 Червня 2018

Вручення почесних грамот

26 червня 2018 року на засіданні кафедри політології та національної безпеки відбулося урочисте вручення почесних грамот за сумлінну працю викладачам кафедри доцентам С.С. Бульбенюк, Ю.М. Манелюку, П.С. Прибутьку. П.С. Прибутько також отримав лист подяки як найкращий викладач університету за відгуками студентів. Вітаємо колег з відзнаками і бажаємо всім гарної літньої відпустки!
  • 27 Травня 2018
перша :: 1 2 3 :: Остання