Зустріч щодо формування власної освітньої траєкторії здобувачів ОПП «Політичні технології та лідерство»14 Грудня 2022р.

14 грудня 2022 році відбулась традиційна он-лайн зустріч для здобувачів 1-4 курсів ОПП «Політичні технології та лідерство» щодо формування власної освітньої траєкторії за навчальними компонентами ОП.  Гарант ОП д.політ.н. Віра Гапоненко та провідні викладачі кафедри політичних технологій зустрілись зі студентами, щоб проінформувати першокурсників про професійні можливості, які дає навчання на ОП залежно від побудови освітньої траєкторії та надати можливість студентам 2-4 курсів оцінити доцільність та ефективність вже обраної освітньої траєкторії і, за потреби, її скоригувати.
   На зустрічі викладачі презентували власні освітні компоненти вибіркової складової ОПП, студенти старших курсів поділилися «лайфгаками» щодо навчання, акцентували увагу на дисциплінах, яким варто приділити більше уваги, проговорили проблемні питання формування себе як фахівця.