Зустріч з політичним журналістом Олександром Радчуком06 Жовтня 2022р.

Сьогодні, 06.10.2022 викладачі та студенти ОПП "Політичні технології та лідерство" і майбутні юристи  відвідали відкриту лекцію відомого політичного журналіста та політолога Олександра Радчука. Зустріч відбулась за широкої участі студенства КНЕУ яке проявило велику зацікавленість. Спілкування пройшло в жвавій атмосфері: після вступного слова спікера присутні студенти активно долучились до обговорення, обміну думками та дискусій  стосовно актуальних питань зовнішньої, внутрішньої  політики та безпеки України, Європейського континенту і світу в цілому. Переконливим доказом непідробного інтересу аудиторії до заявленої теми та виступу Олександра Радчука стало перевищення ліміту часу та активний обмін думками в онлайн-чаті заходу.

Дякуємо спікеру, організаторам та учасникам змістовної  та насиченої зустрічі.