Лекція професора Університету Дрекселя Юрія Гогоці07 Березня 2023р.

07 березня 2023 р. викладачі кафедри взяли участь в онлайн лекції професора університету Дрекселя (Філадельфія, США), засновника та директора Інституту наноматеріалів Е. Дж. Дрекселя, доктора технічних наук Yury Gogotsi «How to Write a Great Research Paper and Get it Published». Спікер поділився своїм досвідом написання статей, а також пояснив процес їх редагування та рецензування.

Подаємо декілька порад автора. Необхідними складовими для написання статті у видання наукометричних баз даних є: розуміння теми; визначення рівня новизни; формулювання назви роботи; наявність цифр та графіків, що є основою статті;написання вступу; частина про результати з описом набору даним та порівняння результатів з попередніми дослідженнями, після чого пишуться висновки.

При обговоренні результатів важливими є питання: Чому ваша робота важлива? Чому це дослідження важливе?Назва статті має бути короткою. Стаття повинна привертати увагу. Тема має значення! В написанні статті істотну роль мають технічна сторона та відгуки колег як контроль якості. Науковець має усвідомлювати, що пише статтю для інших. Чим поважнішим є видання, тим воно має більші вимоги. Як зазначив спікер – продовжуйте боротися за свої статті чи досягнення поки вас не опублікують!

Більше фото тут