Міжнародний форум «Масові штучні голоди: пам’ятаємо, вшановуємо»07 Вересня 2021р.

7 вересня 2021 року   у Будинку професійних спілок України відбувся міжнародний форум  «Масові штучні голоди: пам’ятаємо, вшановуємо».
   Мета форуму – вшанувати пам’ять українців, знищених комуністичним режимом у XX ст., актуалізувати в українському суспільстві та міжнародній спільноті теми Голодомору-геноциду 1932–1933 рр., масових штучних голодів 1921–1923 рр., 1946–1947 рр., поширити правду про злочини радянської влади.
     У заході брали участь  Блаженнійший Митрополит Епіфаній, третій Президент України Віктор Ющенко, Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко, Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, інші представники Уряду та  Верховної Ради України, представники громадських організацій, наукової спільноти, меценати й лідери суспільної думки України, небайдужі громадяни.
   За дорученням завідуючої кафедри політичних технологій КНЕУ Гапоненко В. А. в роботі форуму взяв участь асистент кафедри Олександр Топчій.