Стажування в Польщі доцента Бульбенюк С.С.21 Листопада 2022р.

Доцент кафедри політичних технологій, доцент, кандидат політичних наук С.С. Бульбенюк з 10 жовтня по 4 листопада 2022 р. стала учасницею VI Фази Проєкту  «Інноваційний університет та лідерство», заснованого в 2014 році за підтримки Міністерства освіти і науки Республіки Польща, Міністерства освіти і науки України та під почесним патронатом Фундації польських ректорів – Інституту суспільства знань. Організаторами та співорганізаторами проєкту є Варшавський Університет (Республіка Польща), Ягеллонський Університет (Республіка Польща), Фундація «Artes Liberales» (Республіка Польща), Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики», Спілка ректорів вищих навчальних закладів України.

VI Фаза Проєкту  «Моделі академічної автономії та університет в системі освіти впродовж життя» покликана ознайомити учасників з засадами функціонування академічної, фінансової, організаційної та кадрової автономії вищих навчальних закладів Республіки Польща відповідно до прийнятого у 2018 р. Закону «Про вищу освіту і науку». 20 учасників, які отримали грант на конкурсній основі, представляли ЗВО України та мали можливість відвідати цикл лекцій, панельних дискусій, консультацій, тренінгів і зустрічей з представниками управлінської еліти та академічного персоналу двох провідних університетів Польщі – Варшавського й Ягеллонського. Усього відбулося понад 40 заходів. За результатами стажування заплановано підписання Меморандумів про співпрацю з ЗВО Польщі, поглиблення міжуніверситетської співпраці в межах України, а також підготовка і реалізація мініпроєкту з медіа- та громадянської освіти на базі кафедри політичних технологій КНЕУ імені Вадима Гетьмана (куратор – доцент С.С. Бульбенюк) та Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (куратор – доцент І.Ф. Солонець).