Грантовий проект МОН та Erasmus17 Червня 2021р.

Сьогодні викладачі ЮІ, зокрема і кафедри політичних технологій взяли участь у конференції з підсумків реалізації грантового проекту МОН та Erasmus+ з підготовки медіаторів. Цей захід відбувся у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича. Також про реалізацію проекту та досвід забезпечення магістерських програм з медіації звітували представники Харківського національного університету імені Каразіна, КНУ імені Тараса Шевченка,  Київської та Львівської політехніки, НЮУ ім. Ярослава Мудрого, НТЕУ, університету "Крок", громадської організації "Федерація медиаторів". Учасники конференції наголосили на суспільній важливості медіації та підготовки відповідних фахівців,  презентували власні освітні програми в різних галузях. Важливо зауважити, що за спеціальністю 081 Право нині існує лише одна ОП з медіації. Пишаємось, що на нашій кафедрі вже викладаються дисципліни дотичні до культури і комунікативних аспектів з медіації (Політична конфліктологія, Політичні комунікації тощо). Підсумок конференції свідчить про необхідність надалі розвивати дослідження та викладання політико-правових аспектів медіації, включити у діючі ОП практичні компетентності та навчальні дисципліни з медіації.