Міжнародна наукова конференція "Трансформація світового порядку крізь призму війни та миру"24 Квітня 2024р.

24 квітня 2024 р. КАФЕДРА ПОЛІТИЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ КНЕУ ім. В. ГЕТЬМАНА провела  Міжнародну наукову конференцію «Трансформація світового порядку крізь призму війни та миру». Учасники з України, Німеччини, США, Великобританіі, Китаю, Італії взяли участь у конференції.

Обговорювались наступні напрями:

- Світовий порядок в умовах посилення регіональної конфліктності
- Мілітарні тенденції у світі й криза міжнародного права
- Антикризовий менеджмент і реагування на безпекові виклики
- Дискурс війни та миру у сучасному інформаційно-комунікаційному  просторі
- Економічний вимір військових загроз
- Демократія та громадянське суспільство в умовах воєнної загрози
- Політика розширення ЄС в контексті безпекової невизначеності.

На конференції учасники зосередили увагу на проблемах, які мають вирішальне значення для міжнародної спільноти. Долучились  до обговорення мілітарних тенденцій у світі, кризи міжнародного права, економічних, інформаційних вимірів військових загроз та багатьох інших важливих тем. Конференція підкреслила необхідність реагування на безпекові виклики, а також важливість громадського діалогу та демократії в умовах воєнної загрози.

Хочемо висловити щиру подяку всім спікерам, які поділилися своїми знаннями та досвідом. Ваші виступи були надзвичайно цікавими та пізнавальними, допомогли краще зрозуміти складність сучасних викликів та можливості їх вирішення.

Ми з нетерпінням чекаємо на подальшу співпрацю та обмін ідеями!