"Професія політолога в умовах змін"24 Січня 2024р.

Політологія як спосіб мислення.
Так можна визначити загальний настрій учасників Круглого столу "Професія політолога в умовах змін: виклики та перспективи". Круглий стіл було організовано Чорноморським національним університетом імені Петра Могили, Київським національним економічним університетом імені Вадима Гетьмана та Черкаським національним університетом імені Богдана Хмельницького.
Обговорювали перспективи працевлаштування випускників спеціальності "Політологія", ділилися власним досвідом та успішними кейсами і проєктами.
Величезна подяка за ідею деканці факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили Nastia Khmel' Анастасія Хмель! Окрема подяка за сприяння завідувачці кафедри політичних технологій КНЕУ Віра Гапоненко та доцентці кафедри філософії, соціальних та політичних наук ЧНУ імені Богдана Хмельницького Oleksandra Demianenko !

До звіту про проведений на високому рівні захід хочемо додати виступ помічника народного депутата, політичного аналітика та журналіста Олександра Радчука, що долучився до заходу в асинхронній формі