"Приречена бути сильною"29 Листопада 2023р.

Сьогодні в Музеї історії КНЕУ відбулася зустріч з студенткою 4 курсу, спеціальності «Політичне лідерство»Анною ТКАЧУК: "Приречена бути сильною" (із циклу "Діалоги з ровесниками:(по)воєнні контексти).
🤝Студенти ( майбутні політологи, юристи, економісти) та викладачі КАФЕДРА ПОЛІТИЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ КНЕУ ім. В. ГЕТЬМАНА на чолі з Віра Гапоненко отримали важливий життєвий досвід і можливість долучитися до підтримки нашим військовим💙💛
❗️Їй було девʼятнадцять, коли загинула на фронті дуже дорога їй людина - БАТЬКО. Вративши життєву надію, неперевершений взірець,  надійну підтримку…, вона вирішує бути сильною і продовжувати його справу - захищати країну. Аня засновує благодійний фонд « З відкритим серцем», і не дивлячись на бюрократичні труднощі досягає успіху. Нині вона дуже бажаний гість там де непросто  - на Донеччині. Різнобічна допомога:від медичних рюкзаків ( підтримка німецкого фонду), до авто…Даючи відповіді на питання студентів, Анна наголосила, що ми всі повинні зрозуміти, або ми боремося з корупцією і зловживанням владою, або ми здаємось. Або ми допомагаємо армії, або її втрачаємо.Як сказала волонтерка: «Військові не можуть воювати на два фронти».
     І, незважаючи на бюрократичні умови діяльності, іі фонд працює, допомагає як військовим так і евакуйованим.
❗️Долучаймось та допомагаємо і ми