Віртуальна екскурсія студентів І-го курсу спеціальності «Політологія» до Бібліотеки КНЕУ імені Вадима Гетьмана.08 Квітня 2021р.

З метою ефективної інтеграції першокурсників у навчальний процес за ініціативи к. політ. н., доцента кафедри політичних технологій Науменко Ольги Михайлівни 08 квітня 2021 року відбулася в Zoom віртуальна екскурсія студентів І-го курсу спеціальності «Політологія» до БібліотекиКНЕУ імені Вадима Гетьмана. Цікаву лекцію провела для студентів заступник директора бібліотеки Погоріла Лідія Михайлівна про історію становлення та розвитку бібліотеки. Студенти віртуально завітали до кожного структурного підрозділу бібліотеки, ознайомилися з правилами роботи в бібліотеці, з послугами offline і online, з інформаційним та навчально-методичним обслуговуванням студентів, фондами періодичних видань, новими надходженнями, подіями, з роботою з електронним каталогом, з електронним архівом, науково-освітніми ресурсами, віртуальною бібліографічною довідкою 2021 року, з online консультантом.