Екскурсія студентів І-го курсу спеціальності «Політологія» до Бібліотеки КНЕУ імені Вадима Гетьмана.03 Жовтня 2019р.

З метою ефективної інтеграції першокурсників у навчальний процес за ініціативи к. політ. н., старшого викладача кафедри політичних технологій Науменко Ольги Михайлівни 03 жовтня 2019 року відбулася екскурсія студентів І-го курсу спеціальності «Політологія»до Бібліотеки КНЕУ імені Вадима Гетьмана.

Цікаву лекцію провела для студентів доцент, к. е. н. Воробйова Людмила Василівна про історію становлення та розвитку бібліотеки. Студенти завітали до кожного структурного підрозділу бібліотеки, ознайомилися з правилами роботи в бібліотеці, з інформаційним та навчально-методичним  обслуговуванням студентів. Відбувся перегляд фільму про роботу з інформаційними ресурсами бібліотеки. Цікавість у студентів виявила наявність в бібліотеці кімнат для вільного простору міжособистісного обговорення, роботи та проведення тематичних заходів. Атмосфера бібліотеки надихнула студентів на цікавість до навчання та життя університету.