Пам`яті Павла Вікторовича Сацького

Яскраве, але, на жаль, коротке життя прожив Павло Сацький, кандидат історичних наук, доцент, доцент кафедри політичних технологій КНЕУ, директор музею КНЕУ, розробник освітньої програми, талановитий і плідний науковець, редактор фахового журналу "Історико-політичні студії", організатор низки конференцій, наставник багатьох поколінь студентів, відданий та дисциплінований працівник, батько, друг, і найголовніше - щира ЛЮДИНА, ПАТРІОТ УКРАЇНИ.

Початок повномасштабного вторгнення рф завадив повноцінному лікуваню і, як справжній патріот, Павло Вікторович пожертвував кошти, заощадженіна операцію, на потреби ЗСУ. 22 червня 2022 року його не стало.

Не вистачає слів описати наскільки це важка втрата для колективу, адже Павло Вікторович завжди був активним та ініціативним, мав низку професійних планів, зокрема працював над докторською дисертацією, однак важка хвороба не дала змоги їх реалізувати.

Павло боровся до останнього, зберігав оптимізм і сподівався на краще, ще зовсім нещодавно виконував свої професійні обов'язки, надихаючись спілкуванням з вдячними студентами та науковцями. Початок повномасштабного вторгнення рф завадив повноцінному лікуваню і як справжній патріот своєї держави Павло Вікторович пожертвував кошти, заощаджені на операцію, на потреби ЗСУ.

Саме таким ми будемо завжди пам'ятати його!

Біографія та основні публікації

Монографія про Крим