Lviv Media Forum: Мережі медіа vs мережі дезінформаторів05 Листопада 2021р.

Чи можуть медіа протистояти впливу дезінформації у соціальних мережах?
Відповідь на це запитання намагатимуться знайти спікери LMF Talks: Мережі медіа vs мережі дезінформаторів 7 листопада. Вони також поділяться успішним досвідом та обговорять виклики, які постають перед медіа під час роботи з контентом.
Учасниками дискусії стануть 👇
Експертки:
⚡ Ksenia Iliuk — фахівчиня з комунікацій у сфері безпеки й оборони, досліджує ворожий інформаційно-психологічний вплив і механізми захисту від нього;
⚡ Nataliya Gumenyuk — українська журналістка, документалістка, співзасновниця й очільниця Лабораторії журналістики суспільного інтересу.
Редактори українських медіа:
⚡ Севгіль Мусаєва — українська журналістка, головна редакторка онлайн-видання Українська правда;
⚡ Дмитро Тужанський — медіаконсультант, політичний аналітик, засновник видань InfoPost та Varosh.
Модератор:
⚡ Ігор Балинський — медіаексперт, координатор Центру комунікаційних досліджень і аналітики Networks, співзасновник Видавництво «Човен».
Приєднуйтесь до трансляції на сторінці Lviv Media Forum. Повна програма та спікери доступні за посиланням: cutt.ly/xR1aTVz.
⠀⠀
Подію організовано в межах проєкту «Західноукраїнська медіамережа з протидії дезінформації», який реалізовується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID Ukraine - USAID Україна), у партнерстві з UNICEF Ukraine та The Institute for Central European Strategy.