Юридичний інститут

Єршова Вікторія Сергіївна

Кафедра: Кафедра міжнародного та європейського права
Посада: доцент
Вчене звання: немає
Науковий ступінь: кандидат юридичних наук
Біографія:

Єршова В.С. має диплом магістра права зі знанням іноземної мови Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана та науковий ступінь кандидата юридичних наук (тема дисертації: «Адміністративно-правова охорона навколишнього природного середовища в Україні»). Вона навчалась також на юридичному факультеті у Northumbria University (місто Ньюкастл, Англія), за програмою «Порівняльне і міжнародне право» у Віденському економічному університеті, за програмою професійного навчання Школи управління ім. Дж.Кеннеді у Гарвардському університеті, брала участь у заходах Фонду ім. Фрідріха Еберта, Представництва Європейського Союзу, НАТО.

З листопада 2016 року В.С. Єршова залучена як старший експерт проекту ЄС до процесу імплементації положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС в Офісі Віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Клімпуш-Цинцадзе.

Сфера її наукових інтересів пов’язана з правом Європейського Союзу, правом внутрішнього ринку Європейського Союзу, правовим регулюванням охорони навколишнього природного середовища в Україні та Європейському Союзі. У 2016 році вийшла її перша монографія на тему «Адміністративно-правові засади охорони навколишнього природного середовища в Україні». Має досвід викладання дисциплін "Гармонізація національного законодавства з міжнародними правовими нормами", "Міжнародне економічне право", "Міжнародне право", "Міжнародне приватне право", "Право внутрішнього ринку Європейського Союзу", "Право Європейського Союзу".