На початку березня представники всіх груп 1-5 курсів взяли участь у засіданні студентської ради юридичного факультету.06 Березня 2014р.

Делегатам звітувала Голова студентського деканату Бойко Ірина. Випускниця розповіла про роботу студдеканату, недоліки та успіхи студентського самоврядування за І-ІІ семестр 2013-2014 навчального року та подякувала всіх за підтримку та участь в житті факультету. Відкритим голосуванням студенти майже одностайно обрали нового студдекана Цмок Ангеліну. Новий голова висловила відповідальність за довіру та окреслила напрямки майбутньої діяльності. Злагодженість роботи студентського самоврядування та керівництва факультету не перший рік націлено працює на загальнодержавний рейтинг факультету, успішність студентів та їх саморозвиток.