Засідання постійно діючого студентського наукового гуртка «Історія права» за участі студентів 1 курсу спеціальності "Міжнародне право" та 2 курсу спеціальності "Правознавство"03 Грудня 2021р.

3 грудня 2021 року відбулося засідання постійно діючого студентського наукового гуртка «Історія права», де студенти Юридичного інституту представили результати своїх наукових досліджень за 1 семестр 2021-2022 н.р.

Участь у засіданні взяли професор кафедри теорії та історії права, д.ю.н., доцент Кожура Людмила Олександрівна (керівник гуртка), заступник завідувача кафедри теорії та історії права, старший викладач, к.ю.н. Маркарян Марина Валеріївна (співкерівник гуртка), студенти 1 курсу спеціальності «Міжнародне право» та 2 курсу спеціальності «Правознавство».

У першому семестрі члени гуртка працювали над темою «Правове становище жінок у зарубіжних країнах періодів Стародавнього Світу та Середньовіччя», у межах якої досліджували такі питання:

1 курс спеціальності «Міжнародне право»

Ковальчук Юлія
Лісецька Марина
Сівцева Аріана
Соболєва Лілія

Правове становище жінок у Стародавньому Китаї та Стародавній Індії

Дяченко Катерина
Зінов’єв Даниїл
Котенко Владислава
Миловидова Катерина

Правове становище жінок у Вавилоні та Стародавньому Єгипті

Тернюк Олександра
Шабдінова Мавіле
Шербул Тарас
Ясинська Ганна
Яцина Юлія

Правове становище жінок в Афінській державі та Спарті

2 курс спеціальності «Правознавство»

Глухоман Валентин
Доброхотов Дмітрій
Толбатов Єгор
Суділовський Глєб

Правове становище жінок на території німецьких земель у період Середньовіччя (ІХ-ХVII століття)

Бегаль Ольга
Снежин Катерина
Курінська Яна
Діденко Валерій

Правове становище жінок у Середньовічній Франції (ХІ-ХVIІI століття)

Бачинська Вікторія
Мерзлюк Анастасія
Плохотнюк Юлія

Правове становище жінок у Середньовічній Англії (ХІ-ХVII століття)

Бузовська Єлизавета
Гамерський Дмитро
Дмитраш Владислав
Земляна Олександра
Тимарський Вадим

Правове становище жінок в ісламських державах періоду Середньовіччя

Результати наукових досліджень гуртківців свідчать про ґрунтовне опрацювання історико-правового монографічного матеріалу, глибокий аналіз першоджерел, причин та наслідків політико-правових подій та фактів, що впливали на правове становище жінок на території різних зарубіжних держав у певні історичні періоди.