Наукова монографія «Формування оптимальної моделі залучення засуджених до праці»05 Червня 2022р.

На замовлення Департаменту з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції України професорсько-викладацьким складом кафедри теорії та історії права та кафедри адміністративного та фінансового права видано наукову монографію «Формування оптимальної моделі залучення засуджених до праці».

Перша частина монографії «Теоретико-методологічні засади правового регулювання праці засуджених у місцях позбавлення волі» підготовлена під редакцією д.політ.н., професора, Заслуженого працівника освіти України Шульженка Ф.П.

До колективу авторів наукової монографії з числа професорсько-викладацького складу кафедри теорії та історії права долучилися:

• Шульженко Ф.П.(Вступ та Розділ 2 «Загальнотеоретичні та гуманітарно-правові засади кримінально-виконавчої політики);
  • Гайдулін О.О.(Розділ 1 «Загальні засади дослідження актуальних проблем пенітенціарного процесу та кримінально-виконавчого права»);
  • Кравченко М.Г.(Розділ 5 «Обов’язок праці засудженого на прикладі досвіду Німеччини»);
  • Гришко О.М.(Розділ 3 «Гуманістично-правові проблеми забезпечення прав і свобод засуджених у процесі їх залучення до праці та ре соціалізації»)
  • Шаркова І.М.(Розділ 4 «Зловживання правами уразливих осіб та їх попередження щодо працюючих засуджених: питання добросовісності).