Засідання платформи «Юридичне забезпечення економічного відродження України» в межах 89-ої щорічної студентської наукової конференції «Інноваційні ідеї та проєкти для економічного відродження України»25 Травня 2022р.

25 травня 2022 р. в межах 89-ої щорічної студентської наукової конференції за міжнародної участі «Інноваційні ідеї та проєкти для економічного відродження України» відбулося засідання платформи «Юридичне забезпечення економічного відродження України», організованої кафедрою теорії та історії права.

Всі доповіді, представлені на засіданні платформи, були дуже цікавими, змістовними та актуальними.
Професорсько-викладацький склад кафедри найвище оцінив рівень підготовки тез доповіді та виступу учасниці, яка є студенткою 1 курсу магістерського рівня підготовки, Паш Ярини (доповідь «Електронна економіка як стратегічний напрямок державної економічної політики України»). Учасниця разом з науковим керівником д.ю.н., професором кафедри Кравченком М.Г. розкрили важливі та актуальні питання, які безумовно сприятимуть економічному відродженню України. Тези доповіді одноголосно рекомендовані кафедрою теорії та історії права до друку в збірнику тез конференції.

Враховуючи високий рівень підготовки доповідей та виступів інших учасників, професорсько-викладацький склад кафедри прийняв рішення розподілити переможні місця так:

Учасники-студенти 1 курсу Юридичного інституту

І місце
Притула Карина "Сучасний стан та перспективи співпраці України з ЄС, спрямованої на економічне відродження України" (науковий керівник - к.ю.н., доцент кафедри Маркарян М.В.)

ІІ місце
Розуменко Марія "Перспективи вступу України до ЄС в контексті російсько-української війни" (науковий керівник - к.ю.н., доцент кафедри Маркарян М.В.)
Лісецька Марина "Глобалізація як фактор економічної безпеки держави в контексті зовнішніх загроз"  (науковий керівник - к.ю.н., доцент Власенко В.В.)

ІІІ місце
Чечко Анастасія "Правове регулювання волонтерської діяльності в Україні як передумова для економічного відродження" (науковий керівник - к.ю.н., доцент Власенко В.В.)
Лісова Сніжана "Реалізація норм права як важливий елемент на шляху до економічного відродження України" (науковий керівник - к.ю.н., доцент кафедри Маркарян М.В.)

Учасники-студенти 2 курсу  Юридичного інституту

І місце
Плохотнюк Юлія "Правові гарантії економічних, майнових та трудових прав громадян в період воєнного стану" (науковий керівник - завідувач кафедри теорії та історії права, д.політ.н., професор Шульженко Ф.П.)
Статкевич Денис "Вплив війни на формування громадянського суспільства в Україні" (науковий керівник -  к.ю.н., доцент, професор кафедри Гришко О.М.)

ІІ місце
Мерзлюк Анастасія "Право людини на вільний вибір місця проживання на тимчасово окупованій території" (науковий керівник -  к.ю.н., доцент, професор кафедри Гришко О.М.)
Бачинська Вікторія "Економічне відродження України в поствоєнний час" (науковий керівник -  к.ю.н., доцент, професор кафедри Гришко О.М.)

ІІІ місце
Блохіна Анастасія "Правові аспекти підтримки бізнесу в Україні під час воєнного стану" (науковий керівник - к.ю.н., доцент, професор кафедри Риндюк В.І.)
Плаван Анастасія "Соціально-економічний розвиток регіонів як принцип територіального устрою України" (науковий керівник -  к.ю.н., доцент, професор кафедри Гришко О.М.)

Учасники-студенти економічних факультетів

І місце
Саврасов Ян "Застосунок «Дія» як інструмент для відродження економіки України – юридичний аспект" (науковий керівник -  д.ю.н., професор кафедри Кравченко М.Г.)
ІІ місце
Кондратюк Ірина "Правові аспекти забезпечення стабільності фінансової та бюджетної політики держави в умовах воєнного стану" (науковий керівник - к.ю.н., доцент Власенко В.В.)

ІІІ місце
Юрченко Анастасія "Підтримка і розвиток середнього бізнесу у повоєнний період: юридичний вимір"  (науковий керівник -  д.ю.н., професор кафедри Кравченко М.Г.)
Марчук Анастасія "Інвестиції для відновлення транспортної сфери України у повоєнний період – юридичний аспект" (науковий керівник -  д.ю.н., професор кафедри Кравченко М.Г.)

До друку в збірнику тез доповідей 89-ої щорічної студентської наукової конференції за міжнародної участі «Інноваційні ідеї та проєкти для економічного відродження України» також рекомендовані тези:

Притули Карини
Плохотнюк Юлії
Статкевича Дениса
Саврасова Яна
Кондратюк Ірини

Дякуємо студентам та їхнім науковим керівникам за актуальні теми для доповідей, змістовні виступи та ґрунтовні ідеї для подальших наукових досліджень!