Участь у науково-практичній конференції «Правові засади організації та здійснення публічної влади»17 Червня 2022р.

17 червня 2022 р.у Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова відбулася V Міжнародна науково-практична конференція, присвячена світлій пам’яті доктора юридичних наук, професора, академіка-засновника НАПрНУ, першого Голови Конституційного Суду України Леоніда Петровича Юзькова «Правові засади організації та здійснення публічної влади».

До участі у конференції долучився професорсько-викладацький склад кафедри:

• професор Шульженко Ф. П. «Механізм держави в концепції Леоніда Юзькова та правова реальність»
  • професор кафедри Кравченко М.Г. «Публічне адміністрування у сфері економіки: досвід України та Німеччини»
  • доцент Пікуля Т.О. «Органи публічної влади як ведучі суб’єкти реконструкції України»
  • доцент кафедри Власенко В.В. «Особливості функціонування органів місцевого самоврядування у період дії воєнного стану»