"Юридична деонтологія" - бінарна лекція!02 Жовтня 2023р.

2 жовтня 2023 р. в межах навчальної дисципліни «Юридична деонтологія (вступ до спеціальності)» проведено лекцію з юристом-практиком для здобувачів освітньо-професійної програми «Правознавство» на тему «Професійна діяльність прокурора».

Пані директорка, професорка кафедри Людмила КОЖУРА організувала цікавий формат бінарної лекції з дисципліни "Юридична деонтологія (вступ до спеціальності)". До проведення занять був долучений відомий фахівець - правник Нікіта Зінов'єв. Пан Нікіта Зінов'єв є радником в адвокатському  об’єднанні  "DGRAVITY LEGAL", з яким наш Юридичний інститут має меморандум про співпрацю.
   Серед питань лекції були обговорені:
   - роль та значення прокуратури в механізмі держави;
   - система органів прокуратури та принципи її побудови;
   - нормативно-правове регулювання діяльності органів прокуратури в Україні;
   - правовий статус прокурора.

Лекційне заняття високо оцінено здобувачами вищої освіти.
     Безпосередню участь в організації цієї методичної новації взяв доцент кафедри, кандидат наук із державного управління Володимир Ємельянов

Дякуємо колеги за цей надзвичайно цікавий захід!