ПРИВІТАННЯ!31 Грудня 2022р.

Дорогі друзі!

Добігає кінця надзвичайно складний для всіх нас рік: майже рік протистояння світла, загальнолюдських гуманістичних  цінностей, які обрав український народ для себе і прийдешніх поколінь, з середньовічною темнотою, де домінувала рабська психологія, імперскість, ідеологічний конгломерат «великорусского» шовінізму, свавілля, ігнорування права. Втім, він не має перспективи!

Свободолюбивий український народ став на заваді глобальній загрозі людства, виявляє мужність і стійкість в боротьбі з агресором.

Наш колектив з 24 лютого тримає оборону на освітянському фронті, у складних умовах виконує свої обов’язки з надання можливості отримання здобувачами освіти правових знань у сферах праворозуміння, правотворчості та правореалізації.

Я дуже вдячний всім, хто 24/7 знаходили можливість спілкуватися із студентством, якісно забезпечували проведення синхронної/асинхронної моделей навчання, напрацьовували нові форми й методи юридичного фаху, оволодівали новітніми технічними можливостями комунікації із здобувачами. Водночас у цей складний час ми долучалися до наукових заходів, брали участь у конференціях, писали наукові статті, виступали в засобах масової інформації.

Бажаю всім нам миру, світлої перспективи і радості. Святкування світлого Різдва Христового і Нового року ніхто від нас не відбере! Ми маємо святкувати і радіти. Радіти навіть тоді, як зазначив Блаженний Святослав, коли хочеться плакати. Маємо згадати всіх хто із зброєю в руках боронить нашу свободу й тих, хто віддав своє життя за неї, серед яких і наші найкращі студенти.

Гарних всім свят! Вітання вашим рідним!

З найкращими побажаннями

завідувач кафедри теоретичної юриспруденції, доктор політичних наук, професор, заслужений працівник освіти України ФЕДІР ШУЛЬЖЕНКО