Міжнародна науково-практична конференція «Україна і світ: правові питання регіональної та глобальної безпеки»18 Травня 2022р.

18 травня 2022 р.у Юридичному інституті відбулася міжнародна науково-практична конференція«Україна і світ: правові питання регіональної та глобальної безпеки».

До участі у конференції долучився професорсько-викладацький склад кафедри та аспіранти:

• ·        професор Шульженко Ф. П. «Гуманістичний компонент глобальної та регіональної безпеки: філософсько-правовий аналіз»
  • ·        професор Кожура Л.О. «Іван Мазепа через призму війни в Україні» та «Права чоловіків з інвалідністю щодо перетину кордону у період воєнного стану»
  • ·        професор кафедри Гайдулін О. О. «Незаконні психологічні операції в умовах збройних конфліктів: теоретичні засади правової кваліфікації»
  • ·        професор кафедри Гришко О.М. «Забезпечення прав осіб похилого віку в умовах глобальної безпеки»
  • ·        професор кафедри Кравченко М.Г. «Енергетичний перехід України як передумова її економічної та енергетичної безпеки»
  • ·        професор кафедри Риндюк В.І. «Особливості змісту поняття “безпека” в сучасній юридичній науці»
  • ·        доцент Ієрусалімова І. О. «Правове регулювання діяльності військових адміністрацій»
  • ·        доцент Павловська Н.В. «Деякі питання розвитку адміністративно-правових санкцій»
  • ·        доцент Пікуля Т.О. «Місце та роль України у міжнародній та європейській системах безпеки»
  • ·        доцент Шаркова І.М. «Зловживання правом як глобальна загроза безпеці людини: особистісні та суспільні виміри»
  • ·        доцент кафедри Власенко В.В. «Особливості державної реєстрації нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади України в умовах воєнного стану»