Друга зустріч в межах проєкту «Діалоги з ровесниками: (по)воєнні контексти»24 Листопада 2023р.

Кафедра політичних технологій запрошує на другу зустріч в межах проєкту «Діалоги з ровесниками: (по)воєнні контексти» з нашою випускницею, а нині директоркою благодійного фонду «З відкритим серцем» - АННОЮ ТКАЧУК!

⚡️Попри свою поважну посаду Аня регулярно виїздить у зону бойових дій з волонтерською місією.

🤝Отож, маєте можливість з перших вуст дізнатися про тонкощі волонтерства та важливість політологічної освіти для оволодіння ними!

💪Та ще й отримати корисний майстер-клас із тактичної медицини від Аніного колеги - бойового медика!

📍Місце зустрічі: Київський національний економічний університет імені В. Гетьмана, 1 Корпус, пр-т Перемоги 54/1 (станція метро Шулявська).
👉Музей історії КНЕУ
🗓Коли: 29 листопада о 10.00.

долучитися онлайн можна за посиланням -