Запрошуємо Вас на online зустріч «Формування громадянської культури молоді у сучасних умовах»07 Травня 2022р.

Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана

Кафедра політичних технологій

запрошує Вас на onlineзустріч

«Формування громадянської культури молоді у сучасних умовах»

з 14 по 29 травня 2022 р. щосуботи та щонеділі об 11.00

Колектив кафедри не може лишатися осторонь боротьби за суверенітет і цілісність України!!! Своєю інформаційно-освітньою боротьбою прагнемо сприяти перемозі України на інформаційному фронті, тому запрошуємо всіх бажаючих долучитися до безкоштовного освітньо-аналітичного проєкту з формування громадянської культури та підвищення патріотизму молоді. Духовна стійкість, опір негативним інформаційним впливам та віра в незламність нашої нації ґрунтується на наших знаннях і усвідомленні політичної реальності. Ми усвідомлюємо зростаючу роль знань у галузі політичних наук, формування нової політичної еліти і запрошуємо всіх охочих долучитись до онлайн зустрічей, присвячених осмисленню причин та наслідків подій сучасності через призму історії і політології.

Провідні фахівці кафедри акцентують Вашу увагу на найцікавіших суспільно важливих питаннях, спростують відомі упередження та міфи, розкриють власне бачення розвитку української державності. Динамічний і лаконічний формат бесіди не вимагає від Вас підготовки і допоможе з цікавістю та користю зустріти ранок вихідних днів.

Тематика зустрічей:

14 травня

Довганик Н.М. Походження українців: правда і міфи.

Піддубний С.А. Витоки народовладдя в Україні

15 травня

Ніколаєва Т. М. Війна в Україні: історичні паралелі

Топчій О. С. "Деформація" минулого як легалізація російської експансії

21 травня

Шульга М.А. Коли рішення - це політика?

Гапоненко В.А. Демократія в умовах війни

22 травня

Науменко О.М. Роль політичної еліти в умовах військового стану

Назарчук О.М. Сучасний український політикум

28 травня

Рихлік В.А. Стратегічні напрямки зовнішньої політики України

Зайцева З.І. Стратегічні партнери України

Погорєлова І.С. Новий світовий порядок та міжнародна безпека

29 травня

День відкритих дверей кафедри політичних технологій

Тож чекаємо всіх охочих за посиланням

Код доступу: E0Z6Lw

Реєстрація на  зустрічі можлива за наступним посиланням:

Окрім корисної інформації та отримання відповідей на суперечливі питання, ми допоможемо Вам познайомитися з сучасною політичною освітою в Україні і в найближчому майбутньому зробити свій вибір на користь прогресивної і актуальної спеціальності «Політичні технології та лідерство»  в КНЕУ ім. Вадима Гетьмана.

Лідерами не народжуються, лідерами стають, і ми Вам в цьому допоможемо!!! Обирай своє рідне, обирай українську освіту!

Тел. (044) 489-09-28, +38 093-451-64-83.

Електронна адреса: polteh@kneu.edu.ua, pol_history_kneu@ukr.net