Юридичний інститут

Скрицька Надія Анатоліївна

Кафедра: Кафедра міжнародного та європейського права
Посада: доцент
Вчене звання: немає
Науковий ступінь: кандидат юридичних наук
Стаж роботи: 11 років
Біографія:

    У 2005 році закінчила Київський національний економічний університет  і отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки «Право» та здобула кваліфікацію бакалавра з права зі знанням іноземної мови. Отримала диплом з відзнакою. 

      У 2004 р. – практика у юридичній фірмі  “Магістр та партнери”. 

      У період з  2004р. – по 2005р. –навчання на юридичному факультеті  у Носамбрійському університеті м. Нью-Касл (Велика Британія).

      У 2006 році закінчила Державний вищий навчальний заклад  «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію магістр права. Диплом з відзнакою.

            У період з 2006 р. по 2007 р. підвищувала кваліфікацію в ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» за програмою тренінг-курсів “Формування психолого-педагогічної компетентності викладачів університету”.  Розроблено та захищено з відзнакою  педагогічний проект за фахом викладання. Свідоцтво про підвищення кваліфікації СПК № 362494 від 2007 р.

            15 листопада 2013 року захистила дисертацію на тему “Правове регулювання рекламної діяльності на телебаченні (господарсько-правовий аспект),” поданої на здобуття  наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.04 – господарське право, господарсько-процесуальне право.

            26 листопада 2015 року -  сертифікат учасника тренінгу "Захист права власності в Європейському суді з прав людини" Асоціації адвокатів України.

          9-10 березня 2017 року  - сертифікат USAID  учасника проекту з торговельної політики інтенсивного курсу з "Інструментів торговельного захисту в рамках СОТ"  для викладачів ВНЗ. 'WTO  Trade Remedies'  for University Professors.

          30 квітня 2017 року - сертифікат участі у навчальному семінарі навчального курсу "Стандарти прав людини в практиці адвокатів та суддів" з теми "Вступ до європейської системи захисту прав людини".

           13-14 червня 2017 року - сертифікат USAID учасника проекту з торговельної політики інтенсивного курсу "Сільськогосподарська політика в контексті СОТ" для викладачів ВНЗ. " Agricultural Policies in the WTO Context for University Professors"

            Липень  2017 року - Диплом XIII  Міжнародної літньої школи медіа права. Професійний курс у сфері свободи вираження поглядів, захисту честі, гідності та ділової репутації, зокрема в Європейському суді з прав людини.

            Має більше 20 наукових праць.