Участь Клубу знавців бізнес-права та господарської юстиції в круглому столі «Закон України «Про акціонерні товариства»: усталені підходи та новели»02 Квітня 2024р.

02 квітня 2024 року відбулося он-лайн засідання  студентського наукового гуртка «Клуб знавців бізнес-права та господарської юстиції», який очолює доктор юридичних наук, доцент, професор кафедри приватного права Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Чернега Віталій, у формі круглого столу «Закон України «Про акціонерні товариства»: усталені підходи та новели».

Зі вступним словом та доповіддю «Візія Закону України «Про акціонерні товариства» виступив Чернега Віталій.

У ньому взяли участь здобувачі магістерського рівня, які опановують освітньо-професійну програму «Приватне право», зокрема:

Каліновська Маргарита («Структура управління акціонерним товариством за новим Законом України «Про акціонерні товариства»);

Шкляр Вадим («Приписи Закону України «Про акціонерні товариства», що набрали чинність 1 січня 2024 року»);

Грамак Олександра  («Компетенція ради директорів акціонерного товариства»);

Квашина Сніжана («Корпоративний секретар акціонерного товариства»);

Болтян Ілля («Радник з корпоративних прав»).

Харковець Артур («Виділ акціонерного товариства: новели законодавчого забезпечення»).