Юридичний інститут

Рейтинг успішності студентів

2 курс

Фарапонов Владислав Геннадійович

89,48

Арбич Ярослава Олегівна

89,18

Воронюк Руслана Миколаївна

88,52

Годована Софія Олександрівна

88,52

Левченко Яна Юріївна

85,94

Маслов Богдан Олександрович

85,58

Чолій Наталія Сергіївна

85,01

Чупринюк Віталія Андріївна

85,01

Падалка Марія Анатоліївна

84,11

Бенедюк Діана Сергіївна

82,22

Ларін Євгеній Олександрович

80,84

Лахай Юлія Вікторівна

80,42

Ястремська Тетяна Тарасівна

79,61

Лук`янчук Анна Василівна

78,62

Дмитренко Тетяна Андріївна

78,42

Довгаль Ігор Геннадійович

72,99

Мариненко Яна Олександрівна

67,42

Салюк Дар`я Олегівна

67,01

Роздобудько Михайло Олександрович

66,84

Остапенко Олександр Сергійович

65,62

Воінов-Колесов Алекс Олегович

63,82

Адаменко Олег Миколайович

62,42

Тарасенко Андрій Олександрович

55,56

 

2 курс (скорочений термін)

 

Бакеренкова Марія Віталіївна

83,97

Байдик Наталія Сергіївна

81,54

Рзаєва Шафіга Вагіф Кизи

77,31

Гостра Діана Віталіївна

73,17

Чередничок Марія Володимирівна

68,40

Щолкін Денис Іванович

64,96

Макарець Олександра Геннадіївна

63,54

Антонюк Назарій Васильович

61,36

Поліщук Діана Петрівна

51,93

Матвієнко Микита Святославович

42,62

 

3 курс

Ковальова Вікторія Вікторівна

85,79

Лисенко Анастасія Ігорівна

84,44

Міщук Іванна Олександрівна

84,02

Загородній Володимир Сергійович

83,62

Дяченко Юлія Юріївна

81,45

Михайлюченко Ольга Геннадіївна

79,04

Коваленко Адріана Миланівна

78,66

Власюк Олена Сергіївна

78,23

Тараненко Сергій Васильович

78,00

Матюшенко Зоряна Артурівна

77,22

Мусієнко Андрій Дмитрович

76,26

Кравчук Артур Денисович

75,69

Кошелев Іван Володимирович

73,46

Діренко Мирослава Сергіївна

72,27

Дігтярьов Максим Олександрович

72,18

Поетова Таїса Олександрівна

72,00

Назаренко Діана Ігорівна

71,00

Фоміна Вікторія Сергіївна

70,92

Злотнік Владислав Юрійович

42,93

 

3 курс (скорочений термін)

Ігнацевич Юлія Григорівна

88,20

Малий Вадим Васильович

84,30

Сидоренко Анна Романівна

80,70

Харпаєва Аліна Олександрівна

80,55

Копил Анна Едуардівна

79,50

Передерій Ольга Валеріївна

78,60

Махуд Меріам _

78,00

Шиліна Юлія Борисівна

66,15

Куль Владислав Ігорович

41,85

 

4 курс

Марущак Семен Володимирович

89,72

Парфенюк Ольга Миколаївна

88,25

Гнатковський Дмитро Андрійович

87,90

Ніщимний Владислав Олександрович

87,60

Синьоок Ірина Володимирівна

86,25

Рудковська Вероніка Романівна

85,73

Антоненко Тетяна Олександрівна

84,72

Курко Артем Сергійович

83,14

Жигун Владислав Олександрович

81,45

Гаврилюк Сергій Сергійович

81,34

Птачик Юлія Романівна

81,30

Радченко Анастасія Віталіївна

80,00

Білусяк Лілія Михайлівна

79,40

Тарандюк Анастасія Юріївна

78,95

Тяпкова Анастасія Вікторівна

75,90

Кінєва Юлія Юріївна

74,14

Демидчук Богдан Олексійович

71,40

Чорна Дарина Василівна

63,90

Гусак Марія Володимирівна

63,60

Ляпота Владислав Ігорович

62,70

Кузьменко Євген Олександрович

56,25

Назаренко Дмитро Вячеславович

0,30

 

6 курс «Господарське судочинство»

Плискань Ірина Олегівна

85,59

Серединська Анна Володимирівна

84,24

Полюхович Ольга Василівна

81,23

Свічар Олена Олександрівна

79,54

Іванець Анастасія Миколаївна

74,70

Яковлєва Наталія Вікторівна

65,93

Степанченко Анастасія Віталіївна

61,99

Магаляс Володимир Ігорович

57,38

Куліков Микола Володимирович

52,30

 

6 курс «Міжнародне економічне право»

Верхогляд Олена Анатоліївна

88,54

Єсипенко Оксана Олександрівна

87,30

Фадєєва Юлія Олександрівна

85,28

Деркач Вікторія Валеріївна

74,70

Нестеренко Альона Сергіївна

70,88

Якименко Аня Сергіївна

69,42

Жарун Тарас Анатолійович

68,74

Чуприна Владислав Миколайович

61,74

Солобай Віталіна Олександрівна

59,52

 

6 курс «Правове регулювання економіки»

Підлісна Вікторія Миколаївна

83,48

Рябчук Олесь Олександрович

83,48

Краснова Маргарита Євгенівна

83,12

Передерій Вікторія Олександрівна

82,92

Семенов Олександр Анатолійович

82,92

Тракалюк Вікторія Олександрівна

82,13

Плешко Аріна Сергіївна

80,55

Сотніченко Ольга Олександрівна

78,87

Яремчук Ольга Леонідівна

77,40

Мельник Інна Дмитрівна

75,38

Паска Юрій Володимирович

73,92

Марченко Владислав Олегович

70,32

Мойсеєва Олександра Вадимівна

68,07

Пухляк Альона Віталіївна

66,49

Швиденко Анна Олександрівна

66,04

Харченко Артем Юрійович

59,74

Сорокін Євгеній Дмитрович

59,74

Стрельченко Олександра Ігорівна

59,40

Підгорний Антон Вікторович

59,29

 

6 курс «Правове регулювання фінансової діяльності»

Кравчук Аліна Петрівна

90,77

Осінцева Анастасія Михайлівна

87,64

Дем`яненко Ольга Володимирівна

86,74

Удовиченко Вікторія Валеріївна

85,39

Хащевацька Юлія Олегівна

83,82

Авдєєнко Злата Ігорівна

77,52

Дерев`янченко Михайло Юрійович

62,89

Дюденко Олена Петрівна

62,67

Тунян Рафаел Арсенович

59,29

Сендзюк Олександр Сергійович

47,25

 

 

 

 

Рейтинг успішності студентів юридичного факультету,
що навчаються за державним замовленням,
за 1 семестр 2016-2017 навчального року

1 курс
2 курс
3 курс
4 курс
5 курс "Господарське судочинство"
5 курс "Міжнародне економічне право"
5 курс "Правове регулювання фінансової діяльності"
5 курс "Правове регулювання економіки"

Остання редакція: 18.07.17