Тренінгові навчання у форматі міні-групи з права в інформаційних технологіях10 Травня 2016р.

На юридичному факультеті КНЕУ проходять тренінгові навчання у форматі міні-групи з права в інформаційних технологіях, які організованіЮридичною компанією «Axon Partners»  і кафедрою цивільного і трудового права.Тренінгові навчання з права в ІТ проводить керуючий партнер Юридичної компанії  «Axon Partners», голова юридичного комітету Львівського IT-кластера- Дмитро Гадомський, який, до-речі, є випускником юридичного факультету КНЕУ.

Ініціаторами проведення тренінгів для студентів юрфаку виступили Дмитро Гадомський та доц. кафедри цивільного і трудового права Ніна Білоусова.

Студенти отримали цінну можливість навчатись практичним аспектам юридичної професії від фахівця, який має досвід роботи у таких компаніях, як Deloitte, Arzinger, Юскутум, зокрема, у складі партнерів (Юскутум).

Наразі вже пройшло кілька занять, на яких студенти набували знань та компетенцій в таких напрямках, як  правове супроводження створення стратапу в ІТ сфері; основні умови контрактів у сфері розробки програмного забезпечення;криптовалюти та їх правове регулювання в Україні та світі;персональні дані та особливості обмеження їхньої обробки.

Можливість взяти участь у тренінгах з права в ІТ мають студенти магістратури, які обрали для вивчення курс «Правове регулювання комерціалізації інтелектуальної власності».

Заняття продовжуються …