Юридичний інститут

ІІІ Форум з інтелектуальної власності (IntellectualPropertyForum – 2016, IPF-2016). 13 Червня 2016р.

2 червня 2016 року за підтримки Державної служби інтелектуальної власності України відбувся ІІІ Форум з інтелектуальної власності (IntellectualPropertyForum – 2016, IPF-2016).

Під час заходу, який було проведено  у формі панельних дискусій, розглядалися такі актуальні питання за тематикою Форуму: реформа державного управління у сфері інтелектуальної власності; лідерство у реформі інтелектуальної власності; інтелектуальна власність як вагома частина активів підприємства; визначення обсягу прав на торговельні марки у сучасних умовах; корпоративне регулювання інтелектуальних прав; «інтелектуальні» правила поведінки для компанії у сучасних умовах; судовий захист прав інтелектуальної власності України.

В обговоренні проблем взяли участь  фахівці й експерти державної системи правової охорони інтелектуальної власності України. Серед доповідачів були Антоніна МАЛИШ, в.о. голови Державної служби інтелектуальної власності України, Олександр МАМУНЯ партнер ЮФ AEQUO,  Руслан ДРОБ’ЯЗКО партнер МЮФ Baker&McKenzie,Сергій ЛЕВІН юридичний радник з інтелектуальної власності уЄвразіїта Африці The Coca-Cola Company, Олексій ГАЩИЦЬКИЙ представник департаменту митного контролю та оформлення Державної фіскальної служби України, Петро БОРОВИК керуючий партнер ТОВ «БОРОВИК ТА ПАРТНЕРИ», патентний повірений України, Артем АФЯН керуючий партнер АТ Juscutum, Олександр ПАДАЛКА партнер ЮФ SayenkoKharenko, Ілларион ТОМАРОВ керівник  практики інтелектуальної власності МЮФ ETERNA LAW та інші провідні фахівці юридичної практики у сфері ІВ.

Предметом дискусії учасників Форуму стала також судова реформа, якою створено Вищий спеціалізований суд з питань інтелектуальної власності та, фактично, закріплено монополію адвокатів на представництво у суді.  

Від кафедри цивільного і трудового права юридичного факультету КНЕУ у роботі Форуму взяла участь доцент, к.ю.н. Ніна БІЛОУСОВА.