• 10 Квітня 2019

Захист магістерських робіт

У квітні 2019 р. розпочався захист магістерських дипломних робіт студентів заочної форми навчання, які завершили освітньо-професійну програму магістерського рівня "Правознавство". Цікаві доповіді студентів з актуальних проблем сучасного цивільного, підприємницького, господарського та господарсько-процесуального права зумовили жваву дискусію. Професійні відповіді на складні питання, наукова та дружня атмосфера в аудиторії знаменували успішний захист робіт та здобуття всіма студентами ступеня магістра права. Вітаємо наших випускників!
  • 01 Листопада 2018
  • 15 Лютого 2018
  • 22 Січня 2018

Списки студентів на захист дипломних робіт у ЕК

CПИСКИ СТУДЕНТІВ НА ЗАХИСТ МДР У ЕК група ЮПР-604 СПИСКИ СТУДЕНТІВ НА ЗАХИСТ МДР У ЕК група ЮПР-605 СПИСКИ СТУДЕНТІВ НА ЗАХИСТ МДР У ЕК група ЮГС-601
  • 03 Січня 2018
  • 14 Вересня 2017

СТУДЕНТСЬКИЙ КРУГЛИЙ СТІЛ: “ЕКОНОМІКО-ПРАВОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТАРТАПУ: ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА”

Дата проведення: 10.11.2017  Місце проведення: аудиторія 263 (1-й корпус), м. Київ, проспект Перемоги 54/1 . Час проведення: 13:15.
  • 08 Вересня 2016

Методичні рекомендаціі: практика

ПРОГРАМА, МЕТОДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ
  • 25 Квітня 2016

Перелік питань до державного іспиту

• 13 Квітня 2016

ПРАКТИЧНИЙ ЛЕКТОРІУМ

У РАМКАХ ДІЯЛЬНОСТІ ПРАКТИЧНОГО ЛЕКТОРІУМУ КАФЕДРИ ПРАВОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ ЕКОНОМІКИ 12 квітня о 16.00  ВІДБУЛАСЯ ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ-ТРЕНІНГ НА ТЕМУ: Медіація –  майбутнє правового процесу в Україні.  Проводила лекцію Ольга Антонюк – Медіатор,  адвокат.  LL.M., магістр права (КНЕУ ім. Вадима Гетьмана), магістр права LL.M. - Queen Mary Univercity of London (Лондон, Великобританія) за спеціалізацією «Альтернативне вирішення спорів», випускниця курсу «Гарвардська модель переговорів» (Лондон, Великобританія), медіатор Українського Центру Медіації, бізнес-медіатор ТПП Мюнхена та Верхньої Баварії.
  • 04 Квітня 2016

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ МАГІСТЕРСЬКИХ ПРОГРАМ!

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ МАГІСТЕРСЬКИХ ПРОГРАМ! Кафедра правового регулювання економіки в рамках діяльності  ПРАКТИЧНОГО ЛЕКТОРІУМУ     організовує проведення ТРЕНІНГУ для студентів магістратури     за темою «ЮРИДИЧНЕ СУПРОВОДЖЕННЯ ІТ-БІЗНЕСУ»
перша :: 1 2 :: Остання