Тиждень права 2021: результати відкритої лекції18 Грудня 2021р.

10 грудня 2021 року відбулася відкрита онлайн-лекція на тему: "Правове регулювання сектору відновлюваної енергетики в Україні: від суперечностей до можливостей".

Спікером виступила кандидат юридичних наук, магістр публічного управління, менеджер з питань взаємодії з органами державної влади компанії ДТЕК "Відновлювані джерела енергії" - Клочко Таїсія Юріївна.

Лекція зібрала більше 70 учасників, серед яких: науковці, викладачі, студенти Юридичного інституту.

Спікер продемонструвала учасникам результати проведеної аналітики масиву даних: законодавства України та ЄС, країн-членів ЄС, країн зі значним досвідом втілення проєктів у сфері відновлюваної енергетики; статистики фактичного впровадження та функціонування ринку відновлюваної енергетики в Україні, запропонувала учасникам долучитися до дискусії про реалії та перспективи розширення цього ринку в Україні та відповідності нормативного та дійсного регулювання ринку відновлюваної енергетики.

Студенти активно долучались до обговорення, і за словами спікера: "Приємно вразили обізнаністю у реаліях розбудови сектору відновлюваної енергетики та проблемах правового регулювання".

За результатами проведення цього заходу, було спільно вирішено продовжити таку плідну та ефективну співпрацю кафедри з компанієї ДТЕК "Відновлювані джерела енергії" та обговорюється можливість регулярної співпраці, в тому числі, і в організації проходження практики для студентів Інституту.

Ознайомитись з основними моментами презентованої лекції можна за посиланням нижче.