Результати проведення 89-ї щорічної студентської наукової конференції: платформа кафедри25 Травня 2022р.

У рамках щорічної Університетської конференції на кафедрі діє науково-практична платформа, що відповідає предмету діяльності кафедри.

Платформа кафедри мала назву: «Правові засади відновлення майнового статусу суб'єктів підприємництва, ушкодженого внаслідок воєнного стану» та проводилась 24 травня 2022 р.

Для оприлюднення та організації дистанційного обговорення студентських робіт в рамках 89-й щорічної студентської наукової конференції Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана «Інноваційні ідеї та проєкти для економічного відродження України» (20 травня – 4 червня 2021 р.) використовується робочий Блог «Наукові Студії» за адресою: https://nastud.blogspot.com/, де відбулось обговорення робіт учасників конференції в тематиці кафедри та під керівництвом викладачів кафедри.

Модераторами наукового обговорення в дистанційному режимі результатів та доробку учасників платформи виступили члени кафедри: Галіахметов І.А,. Шаталова Л. М.

Усього для участі подав матеріали 31 студент. Усі представлені доповіді були присвячені актуальним проблемам сьогодення, вирізнялися наочністю, аргументованим розкриттям заявленої теми й обґрунтованими висновками. Ознайомитись з ними можна за посиланням робочого Блогу, що вказано вище.