Переможень стипендіального конкурсу імені Ірини Ярошенко08 Березня 2023р.

8 березня 2023 року за підсумками конкурсного відбору в Адвокатському об’єднанні DGRAVITY LEGAL визначено найкращого студента-юриста Київського національного економічного університету, який отримуватиме стипендію імені Ірини Ярошенко.

Переможцем став студент 4 курсу Університету Максим Левицький. Протягом поточного семестру йому щомісячно виплачуватимуть додаткову стипендію у розмірі академічної стипендії у підвищеному розмірі.

Про відповдіне рішення стипендіальної комісії повідомив керуючий партнер АО  DGRAVITY LEGAL Олександр Бабіч.

«Переконаний, цей проект, реалізований завдяки співпраці адвокатів нашого об’єднання та науковців і викладачів КНЕУ, не лише став гарним стимулом для майбутніх юристів, але й дав студентам корисний досвід змагань, дав практичні орієнтири, за якими роботодавці у майбутньому оцінюватимуть їхні здібності під час працевлаштування», - зауважив він.

Нагадаємо, аналіз поданих документів, відбір кандидатів та співбесіди тривали близько двох місяців.

При визначенні переможця враховувалися такі критерії:

• високий рейтинг навчальних досягнень та академічна успішність;
  • відсутність академічної заборгованості;
  • участь у науково-дослідній роботі та громадському житті Юридичного інституту;
  • участь у роботі органів студентського самоврядування;
  • підтверджені наукові досягнення (доповіді на конференціях, тренінгах, круглих столах тощо);
  • публікації;
  • перемоги у міжнародних та всеукраїнських конкурсах, олімпіадах, інших змаганнях.

Крім переможця, стипендіальна комісія також відзначила високі результати інших студентів 4 курсу університету. Зокрема – Анастасії Блохіної та Дениса Статкевича. Їм від імені адвокатського об’єднання було запропоновано можливість пройти літнє стажування у компанії.

«Чимало студентів прагнуть проявити себе якнайкраще. Більшість з них талановиті, вмотивовані та мають усі необхідні завдатки, аби в майбутньому стати успішними юристами, - зазначив старший партнер АО Володимир Ємельянов, який також є випускником КНЕУ. – Разом із тим, організовуючи стипендіальний конкурс, ми також враховували соціальну значущість проекту та закладали певний елемент виховання. Саме тому стипендія вшановує пам’ять професорки кафедри цивільного та трудового права Ірини Ярошенко, з якою пов’язані професійні спогади не одного покоління юристів».