Круглий стіл «Правничі студії імені Василя Івановича Синайського: право корпорацій»08 Квітня 2021р.

Шановні колеги!
  Запрошуємо взяти участь у роботі круглого столу «Правничі студії імені Василя Івановича Синайського: право корпорацій», який відбудеться 27 квітня 2021 р
  До участі запрошуються студенти, аспіранти, молоді вчені, науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти та наукових установ, інші фахівці, що зацікавлені у розвитку сучасної юридичної науки.
  Для участі в роботі круглого столу просимо у строк до 18 квітня 2021 р. надіслати заявку про участь і тези наукового повідомлення на електронну адресу mvb1@kneu.edu.ua
  За результатами роботи круглого столу передбачається видання електронного збірника матеріалів, який буде розміщено  на офіційній веб-сторінці ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».
  Організаційних внесків за участь у круглому столі не передбачається. Форма участі – заочна (дистанційна).