Презентація дисциплін магістерського рівня ОПП06 Квітня 2021р.

5 квітня 2021 року кафедрою підприємницького та корпоративного права було проведено презентацію дисциплін магістерського рівня ОПП "Приватне право" для студентів Юридичного інституту, що планують вступати на магістратуру.
Презентація відбувалась у форматі відеоконференції через платформу Zoom, участь у якій взяли студенти переважно 4 курсу, викладачі кафедри, в тому числі, розробники програм презентованих дисциплін.

Були презентовані наступні дисципліни:

1.Актуальні проблеми цивільного права та процесу

2.Актуальні проблеми господарського права та процесу

3.Договірне право

4.Конкурентне право

5.Методика вирішення юридичних казусів у сфері приватного права

6.Тренінг-курс з вирішення юридичних кейсів

ТА ВПЕРШЕ:

1. Методика вирішення юридичних казусів у сфері приватного права (спрямована на підготовку до складання Єдиного державного кваліфікаційного іспиту зі спеціальності - 081 “Право”)

2. Тренінг-курс з вирішення юридичних кейсі (спрямовна на підготовку до складання Єдиного державного кваліфікаційного іспиту зі спеціальності - 081 "Право")