Відкрита лекція Катерини Федоришиної "Використання методів вимірювання в політичній науці на прикладі вимірювання політичних режимів"07 Жовтня 2022р.

Сьогодні викладачі кафедри політичних технологій і студенти ОПП Політичні технології та лідерство відвідали лекцію на тему Використання методів вимірювання в політичній науці на прикладі вимірювання політичних режимів Катерини Федоришиної, PhD з політології, старшого викладача кафедри журналістики та реклами ДТЕУ. В минулому: оглядач delo.ua (спеціалізація - міжнародні відносини, зовнішня політика), позаштатний оглядач видання  Экономические Известия (спеціалізація - міжнародні відносини, міжнародна економіка), голова відділу зв'язків з громадськістю ПАТ "Укрінбанк", PR-директор агенції Key-Communications та позаштатний оглядач видання "Комп&ньон", випускниця ІМВ, міжнародна інформація, 2005 року. Дякуємо Катерині Федоришиній за вдале поєднання теорії та практики політичної науки! Сподіваємось на подальшу співпрацю!