Участь у тренінгу з використання сучасних технологій у навчальному процесі "Інструменти для інтерактивного навчання" для викладачів юридичного інституту КНЕУ імені Вадима Гетьмана01 Лютого 2023р.

Сьогодні, 1 лютого 2023 року викладачі Кафедри політичних технологій взяли участь у тренінгу для викладачів юридичного інституту КНЕУ імені Вадима Гетьмана щодо використання інтерактивних технологій під час лекційних та семінарських (практичних) занять "Інструменти для інтерактивного навчання", який проводила тренерка, к.ю.н, доцентка, професорка кафедри теоретичної юриспруденції Юлія РИЖУК.
  Під час тренінгу викдадачі кафедри та усі присутні розширили та поглибили свої знання з практичного застосування платформи Zoom, які можна застосувати під час лекційних та практичних занять; на практиці закріпили здобуті навички - зокрема у використанні інтерактивної дошки; також ознайомились із розширеним списком інструментів для контролю отриманих і опанування нових знань студентів під час семінарів та лекцій.