Юридичний інститут

Стейкхолдери

Кафедра іноземних мов Юридичного інституту активно співпрацює зі стейкхолдерами для забезпечення високоякісної підготовки студентів за спеціальностями "Міжнародне право" та "Право громадської і політичної діяльності".

Починаючи з 19 квітня 2018 року, коли був проведений перший міжнародний студентський круглий стіл на тему "The English language as means of communication for lawyers in the context of globalization" (Англійська мова як засіб комунікації для юристів у контексті глобалізації) за участі Niall Foster (Найла Фостера) (GB, London), викладача MBA та інструктора, кафедра послідовно проводила співпрацю із зарубіжними і вітчизняними стейкхолдерами для підвищення якості навчального процесу.

Особливо важливим партнером у цій діяльності є Борнмутський університет. Спільно з Борнмутським університетом створено і діє на постійній основі міжнародне студентське співтовариство "SynthEthicsSociety" (СінтЄтікс Сусаєті). Вказане товариство регулярно проводить міжнародні студентські конференції і круглі столи, присвячені правовим питанням штучного інтеллекту за участю студентів як Юридичного інституту, так і студентів Борнмутського університету.

Зокрема, 8 листопада 2023 року у подібному форматі було проведено засідання міжнародного наукового студентського круглого столу: "RESTAR TUKRAINE: ARTIFICIALI NTELLIGENCE IN DIGITAL SOCIETY" (Перезапуск України: Штучний Інтелект у Цифровому Суспільстві).

Також, 17 квітня 2024 року на базі кафедри спільно з Борнмутським університетом була проведена міжнародна студентська онлайн конференція "The ArtificialIntellect and Human Rights: Current Challenges and Future Prospects" (Штучний інтелект та права людини: виклики та майбутні перспективи). Робоча мова конференції - англійська.

За цей час студенти Юридичного інституту мали можливість спілкуватись із носіями англійської мови зарубіжними вченими юристами, а також викладачами англійської мови з Великобританії.

Серед активних зарубіжних учасників, представників стейкхолдерів, можна відзначити: DenisLyons(Деніс Лайонс), барістер та досвідчений викладач англійської для дорослих (DELTA), Білл Борінг, барістер, професор права в Лондонському університеті.

Серед представників Борнмутського університету можна виділити: Dr. Steph Allen (др. Стеф Ален), Dr Max Lowenstein (др. Макс Ловенстайн), Dr Lingling Wei (др Лінглін Вей), prof. Joseph McMullen (проф Джозеф МакМален).

Такі міжнародні заходи сприяють підвищенню якості підготовки студентів за спеціальностями "Міжнародне право" та "Право громадської і політичної діяльності".

Важливим вітчизняним стекхолдером кафедри є Адвокатське Об'єднання «VerityGroup», яке має стратегічний інтерес у формуванні майбутніх юристів з високим рівнем володіння практичною юридичною мовою.

У співпраці зівказаним стейкхолдероми кафедра розробила та забезпечує викладання внутрішньокафедральних спецкурсів в рамках чинних навчальних програм:

"Introduction to Franchising: Legal and Practical Basics"(Вступ до франшизи: правові та практичні основи)— курс, орієнтований на глибоке розуміння юридичних і практичних аспектів франчайзингу, з особливим акцентом на міжнародні правові механізми.

"Negotiation Fundamentals for Law Students" (Основи перемовин для студентів юридичних спеціальностей) — курс, присвячений основам переговорного процесу, що є критично важливим у міжнародній правовій практиці та публічно-правовій діяльності.

Крім того, для майбутнього потенційного стейкхолдера "Адвокатська Дорадча Група" кафедра розробляє внутрішньокафедральний спецкурс "Advanced English for Criminal Lawyers: Procedure and Strategy"(Поглиблене вивчення англійської для юристів-криміналістів: процедура та стратегія).

Разом з тим, кафедра також активно співпрацює з Науково-освітнім центром інтенсивного навчання іноземних та української мов «ІНТЕНСИВ» для реалізації інноваційного проекту — веб-платформи "Educator". Платформа «Educator» є онлайн-майданчиком, де англомовні курси, розроблені українськими викладачами університетів, інститутів і коледжів, стають доступними широкому колу студентів по всьому світу. Це дає можливість популяризувати досвід вітчизняної юридичної освіти на міжнародній арені.

Остання редакція: 22.10.24