Юридична клініка "Соціальна справедливість" працюватиме над побудовою системи антикорупційного комплаєнсу01 Березня 2023р.

Асоціацією юридичних клінік України за результатами проведеного відбору серед українських закладів вищої освіти, що виявили готовність оцінити корупційні ризики та розробити антикорупційну програму, Юридичну клініку «Соціальна справедливість» Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана  було визначено серед інших 6 університетів, які разом з експертами АЮКУ працюватимуть над побудовою системи антикорупційного комплаєнсу.

Серед інших ЗВО:

• Київський університет імені Бориса Грінченка
  • Луцький національний технічний університет
  • Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця
  • Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди
  • Херсонський державний університет.

Відбір та подальша співпраця з українськими ЗВО є частиною проєкту АЮКУ «Антикорупційний комплаєнс у вищій освіті: закордонний досвід і національна практика», що реалізується за підтримки Проєкту USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія».