До уваги студентів 1 курсу!11 Вересня 2020р.

Шановні першокурсники, ми надзвичайно раді, що ви обрали саме нас, і водночас засмучені, що не можемо зустрітися з вами офлайн, щоб сказати, як ми на вас чекали (але це тимчасово, а частиною родини ЮІ ви стали, як мінімум, на 4 роки, тому найцікавіші зустрічі та моменти ще попереду)!

Розуміємо та розділяємо ваше хвилювання з приводу організаційних моментів, тому будемо діяти наступним чином.
1. У прикріплених списках шукаєте, до якої академічної групи ви потрапили.
2. У наступному документі шукаєте куратора-викладача (ваш найперший помічник і провідник на 1 курсі). У списку є контактні дані викладача, до якого слід написати або подзвонити, і звернутися з питаннями, які вас турбують. Вся подальша комунікація поки що через кураторів.
3. Зареєструватися у Телеграмі, оскільки куратор створить групу у Телеграмі, де ви зможете спілкуватися.
4. Поселення студентів юридичного інституту відбуватиметься у штатному режимі, наші дні поселення - 12 та 14 вересня.
5. Не хвилюйтеся, не панікуйте, ми з вами, все буде добре!

З повагою до вас, адміністрація та весь професорсько-викладацький склад юридичного інституту.