КРУГЛИЙ СТІЛ "УРОКИ НАЦИСТСЬКОГО ГОЛОКОСТУ ДЛЯ СУЧАСНОСТІ"04 Жовтня 2021р.

1 жовтня 2021 р. відбувся круглий стіл до 80-ої річниці трагедії у Бабиному яру «Уроки нацистського Голокосту для сучасності», організований кафедрою політичних технологій (модератор - завідувач кафедри, доктор політичних наук Віра Анатоліївна Гапоненко).
Засідання круглого столу було організовано за 3 панелями:
- історичні віхи Голокосту: Україна і світ;
- ідеологічні засади Голокосту та сучасна політика толерантності;
- сучасні суспільні, політичні, ідейно-філософські наслідки Голокосту.
Доповідачами виступили:
- студенти Юридичного інституту освітньо-професійних програм «Політичні технології та лідерство» та «Правознавство»;
- професорсько-викладацький склад кафедри політичних технологій;
- професори інших закладів вищої освіти.
До роботи круглого столу долучився і професорсько-викладацький склад кафедри теорії та історії права. Зокрема, участь в обговоренні взяв доктор політичних наук, професор, завідувач кафедри Федір Пилипович Шульженко.
Захід відбувся на високому рівні. Дякуємо кафедрі політичних технологій за запрошення та можливість долучитися до цієї вкрай важливої  та болючої теми для України.