Презентовано концепцію проєкту Національної стратегії розвитку сфери інтелектуальної власності26 Квітня 2024р.

26 квітня 202 року під час World IP Day було презентовано концепцію проєкту Національної стратегії розвитку сфери інтелектуальної власності. Співорганізатором та одним із хедлайнерів заходу був д.ю.н., професор, в.о. завідувача кафедри приватного права юридичного інституту КНЕУ імені Вадима Гетьмана Андрій Володимирович Омельченко.

Захід складався із трьох частин: перша частина – виступ представників Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ), друга і третя частини – виступи у порядку структури проекту Стратегії. Виступ Андрія Володимировича був у третій частині.

Національна стратегія складатиметься з таких блоків:

1. Україна – Інтелектуальна власність – Європейський Союз;
  2. Розвиток міжнародного співробітництва у сфері інтелектуальної власності;
  3. ІР спільнота;
  4. Формування культури та поваги до інтелектуальної власності;
  5. Захист прав інтелектуальної власності;
  6. Інноваційна екосистема та ІР економіка.

Детальніше з концепцією проєкту Національної стратегії розвитку сфери інтелектуальної власності до 2030 року можна ознайомитись за покликанням.